Kodulehe tegemine

Kodulehed / e-poed / disain / programmeerimine

info@vulpes.ee

Mobiilisõbralikud kodulehed

Mõistame sind ja su äri olemust. Sellest kasvab välja digitaalne lend, mis vormib ennast veebikeskkonnaks, mis on sinu ettevõtmise nägu – see töötab, räägib klientidega ja toob sulle tulu. Lennukuses me end tagasi ei hoia.

Küsi pakkumist

E-poe tegemine

Mis on hea e-poe kriteeriumiks? Müük, müük ja veelkord müük! Kasutame kõiki tuntud ja tundmatuid vahendeid, traditsioonilisi võtteid ja hulle ideid. Kõik selleks, et panna su e-pood müüma. Päriselt!

Vaata kõiki töid

Miks eelistada meid?

Meile oli väga meele järgi, et Vulpese tegijad pühendusid sellele, et meie uus veebikodu ei oleks mitte ainult ilus, vaid kannaks edasi ka meie kooli olemust. Teostamatuid asju ei olnud, ainult tulemuslik nuputamine, kuidas neid teha. Taustal toimiva keeruka süsteemi muutsid nad külastaja jaoks lihtsaks visuaalseks liideseks. Koostöö nendega jätkub edaspidigi.

Aksel Lõbu
Tartu Rahvaülikool

Koostöö läks väga ladusalt. Asjalikud ettepanekud, hea ja kiire tagasiside. Kõikidest tähtaegadest ja kokkulepetest peeti 100% kinni. Julgen soovitada ning kindlasti teeme koostööd ka edaspidi!

Märt Leiman
ABM Kinnistud OÜ

Kodulehetegijad reageerisid väga kiiresti minu kui tellija soovidele ja samas pakkusid ka ise välja omapoolseid loovaid lahendusi. Eriti meeldis mulle rändrahnude kasutamine veebilehe disainis

Ena Drenkhan
Estonian mobility

Kirjuta meile    Kirjuta meile